Гурін Дмитро Олександрови - кандидат у депутати від партії «Cлуга Народу»
Офіційний сайт кандидата у депутати мажоритарного округу

Гурін Дмитро Олександрович

Одномандатний округ № 218
Мінський, Пріорка, Святошин, Біличі, Новобіличі, Академ, Пуща Водиця

Підприємець, консультант з суспільних комунікацій та проектів розвитку територій. Народився в 1982 року в Хмельницькому. Закінчив Приазовський державний технічний університет. 12 років працював у власній агенції на ринку діджитал-комунікацій та реклами. Після Майдану почав займатися проектами, які роблять наші міста зручними для життя. Разом з командою архітекторів розробив декілька проектів розвитку депресивних територій в Києві та Баку, які вже реалізуються. Отримав в складі авторського колективу друге місце на міжнародному конкурсі на будівлю Музею героїв Небесної сотні. Розробляє проект децентралізації Києва, який передасть в мікрорайони повноваження і свою частину міського бюджету.

Фото Гурін Дмитро Олександрович
Цінності
Вирішуєш ти, а не за тебе. Україна — вільна заможна країна рівних можливостей. Київ — головний драйвер змін в країні.
Цілі
Оновлена влада в Україні та Києві. Децентралізація Києва: створення заможних самоврядних громад-мікрорайонів, передача бюджетів та повноважень на місця.
Соціальна відповідальність
Залишитись тим самим громадянином, відкритим для людей, яким я був завжди. Ми маємо змінити обличчя влади.

Що зробив до виборів:

 • Проект реконструкції Контрактової площі.
  Додаткових 300 дерев, комфортні для людей простори, перша стадія реалізації вже почалась.
 • Проект розвитку території Рибальського острова.
  Всі власники землі на Рибальському будуватимуть район по плану міста, а не своєму. Так, і Порошенко також.
 • Планування мережі амбулаторій в селах
  Розробив методику, за якою перепланували всю мережу амбулаторій сімейних лікарів в сільській місцевості України, щоб лікарі були якомога ближче до пацієнтів.
 • Створення нових правил утримання територій населених місць.
  Комплексна зміна правил прибирання вулиць і снігу, догляду за деревами та сортування сміття. Правила проходять затвердження в органах державної влади та плануються до введення з 2020 року.
 • Друге місце в міжнародному конкурсі на будівлю Музею Революції Гідності.
  Разом з мультидисциплінарною командою отримали друге місце в міжнародному архітектурному конкурсі на будівлю Музею Революції Гідності і стали єдиною українською командою серед переможців.
 • Проект розвитку території Боюк-Шор в Баку.
  Створення на місці забруднених нафтою територій екологічно чистого зеленого району столиці Азербайджана.

Програма

 • 01. Децентралізація Києва

  Столиця — головний економічний драйвер країни. У Хрещатику мають залишитися бюджети тільки на загальноміські проекти. Весь інший бюджет міста отримають спроможні самоврядні громади, сформовані з мікрорайонів. Саме містяни зроблять те, що ніколи не зробить Хрещатик — рівні тротуари, зелені вулиці, затишні подвір’я. Громади отримають право вето на будь-яку забудову в їх районі.

 • 02. Очищена та відповідальна влада

  Скасування депутатської недоторканності та запровадження процедури імпічменту президента; електронне голосування на виборах, нова виборча система з відкритими списками, повернення відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

 • 03. Найкращі умови для бізнесу

  Україна має за 5 років вийти в TOP-20 міжнародного рейтингу можливостей для бізнеса Doing Business. Всі державні функції мають бути перебудовані і націлені на створення робочих місць та захист прав та можливостей підприємців. Репресивні можливості силових органів щодо підприємців мають бути демонтовані. Всі процедури — перейти в електронний формат. Податкова система — стати простою та зручною, що дозволить бізнесу активніше виходити з тіні.

 • 04. Охорона здоров’я

  Повне покриття безкоштовними ліками всіх хронічних хворих — громадяни України не повинні платити за можливість жити. Пологи без хабарів — українці не мають давати хабар за народження дитини, це не гідно. Збільшення видатків на охорону здоров’я в з 3% до 5% відсотків від ВВП, як того вимагає Закон!

 • 05. Соціальна сфера

  Повний аудит існуючої системи соціального забезпечення, переведення усіх пільг у грошову форму та інтеграція в єдину базу даних усіх державних реєстрів на отримання допомоги. Допомогу має отримувати той, хто її потребує, а не той, хто дав хабаря чиновнику.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто.

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

НАПИСАТИ КАНДИДАТУ

Офіційний сайт кандидата у депутати
мажоритарного округу